h1

20.11.09 Siedlce | dla Eweliny vol. 3

Listopad 4, 2009

Dnia 20 listopada 2009 r. odbędzie się koncert charytatywny w siedleckim klubie Peha. Impreza jest częścią akcji pomocy, chorej na rdzeniowy zanik mięśni Ewelinie Skarżyńkiej (18 l.) zamieszkałej w okolicach Węgrowa. Akcja „Pomóż Ewelinie” (http://www.pomozewelinie.blogspot.com) trwa nieprzerwanie od 3 lat i jak dotąd udało się zorganizować szereg koncertów na terenie całej Polski oraz kwestę podczas koncertu polskich zespołów w Londynie (2007 r.). W ramach akcji pomocy została wydana też składanka na CD, z udziałem zespołów z Polski oraz z zagranicy.

W koncercie udział wezmą:

Złodzieje Rowerów (Zambrów)
Zespół działający od 1993 r. Kapela łącząca energię, szczerość, doświadczenie oraz zaangażowanie. Nie da się przejść obojętnie obok tej załogi! Mają na koncie kilka wydawnictw, ostatnie pt. „…Gdy wrzała krew 1995-1999”, wydane nakładem Refuse Records.
www.zxrx.pl

Maszyny i Motyle (Warka)
O tej kapeli będzie jeszcze głośno! Trio grające niekonwencjonalną mieszankę noise, experimental i post rocka. Żywego perkusistę zastępuje komputer, a niezapomnianego charakteru nadają multimedialne wizualizacje. Tematem przewodnim projekcji są filmy propagandowe z lat ’50.
www.myspace.com/maszynyimotyle

[peru] (Węgrów/Lublin)
Działa od lata 2005 r. Z mieszanym powodzeniem próbuje uprawiać własną działkę na polu zgrzytu, jazgotu i hałasu. Bez etosu, patosu, stresu i chorych ambicji. W zgodzie i harmonii z zasadami DIY oraz DIFM (do it for me) i IWDIFY (I will do it for you). Tu i ówdzie ich muzyka porównywana do zgrzytów Fugazii, czy Ewy Braun. Podczas koncertu odbędzie się premiera ich pierwszej długogrającej płyty pt. „Strach”.
www.myspace.com/peruband

Burst In (Warszawa/Biała Podlaska)
Ich muzykę można określić jako szybki, sprawnie zagrany pozytywny hardcore punk. Atutem tej załogi jest charakterystyczny wokal oraz teksty w języku polskim. Jeden z utworów zespołu został wydany przez Refuse Records na składance „Warsaw is Burning”.
www.myspace.com/burstwarsaw

Alternatywa & Przyjaciele (Siedlce)
Po prostu hip hop w konkretnym wydaniu. Prócz Alternatywy podczas godzinnego seta wystąpią także inne zaprzyjaźnione składy: Projekt Ns3e, Kolokos, Ósmy Kontynent, Poziom Zero Dwa, NSK.
www.myspace.com/alternatywasiedlce

20.11.2009, Siedlce
Start g. 18:00, wstęp 15,00 zł.
Miejsce: klub PeHa (ul. 3 maja 49)

————————-

Serdecznie zapraszamy!

Organizator akcji: Stowarzyszenie Przestrzeń oraz dziura DIY booking.

kontakt: dziura_wgw@o2.pl / http://www.myspace.com/diydziura

20.11.2009_siedlce_benefit

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: